Telefon: (0-22) 628-53-48, 607 373 127     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta kursów języka angielskiego

Oferta i opłaty za kursy języka angielskiego

Nasza Szkoła oferuje kursy dla:
- dzieci w wieku od 7 lat
- młodzieży i dorosłych

Prowadzimy kursy przygotowujące do:
- testu ósmoklasisty (dwa semestry)
- matury (jeden lub dwa semestry)
- FCE (jeden semestr)
- P.CAE (jeden semestr)
- CAE (dwa semestry)
- CPE (dwa semestry)

Oraz kursy:
- General English (osiem semestrów)

Zapraszamy:
- grupy 4 - 10 osobowe
- kurs podstawowy (General English), który obejmuje osiem semestrów (dwa semestry w ciągu roku)
- zajęcia 2x w tygodniu po 75 minut (w godz. 15-20)
- zajęcia 1x w tygodniu po 150 minut

Do wyboru: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki.

Bezpłatne konsultacje dla naszych słuchaczy po wcześniejszym zapisaniu się w sekretariacie
szkoły.

Rodzice mogą na bieżąco kontrolować postępy dzieci dzięki ścisłej współpracy z lektorem.

Cennik

Kurs Słuchacze kontynuujący Nowi słuchacze *
Raty Pełna Raty Pełna
Kurs dla dzieci, General English, FCE, P.CAE, CAE, CPE 700zł + 750zł 1350zł 720zł + 750zł 1370zł

Numer konta bankowego

Wpłaty należy dokonywać na poniższe konto BGŻ S.A.:

72 2030 0045 1110 0000 0172 4730

Tajemnicą skuteczności naszych metod nauki jest autorski program nauczania i konwersacje, dzięki którym język angielski staje się wyjątkowo przystępny i zrozumiały. Wielu uczniów, którzy w przeszłości uczęszczali na nasze kursy angielskiego, dzisiaj zajmuje wysokie stanowiska i na co dzień z powodzeniem posługuje się tym językiem. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, który chcieliby podnieść swoje kompetencje lub zainwestować w rozwój osobisty.

Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami