Telefon: (0-22) 628-53-48     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta kursów języka angielskiego

Oferta kursów języka angielskiego

ELC, szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem, przygotowała szczególnie atrakcyjną ofertę nauki języka angielskiego. Proponujemy bogaty wybór kursów językowych, w tym angielski dla dzieci i dorosłych o różnym poziomie wiedzy. Prowadzimy także kursy przygotowawcze do egzaminów takich jak matura oraz FCE, CAE i CPE. W naszej ofercie znajdują się także kursy wakacyjne. Dzięki regularnym ćwiczeniom i konwersacjom, nauka języka angielskiego w naszej szkole językowej jest niezwykle efektywna.


Tajemnicą skuteczności naszych metod nauki jest autorski program nauczania i konwersacje, dzięki którym język angielski staje się wyjątkowo przystępny i zrozumiały. Wielu uczniów, którzy w przeszłości uczęszczali na nasze kursy angielskiego, dzisiaj zajmuje wysokie stanowiska i na co dzień z powodzeniem posługuje się tym językiem. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, który chcieliby podnieść swoje kompetencje lub zainwestować w rozwój osobisty. Główną siedzibę naszej szkoły stanowi Warszawa.

Kursy maturalne                                                                                    
Kursy dla dzieci w wieku od 7 lat
Zajęcia dla dorosłych i młodzieży
Grupy 8 - 10 osobowe (w Warszawie)
Kurs podstawowy (General English) obejmuje osiem semestrów (dwa semestry w ciągu roku, 36 jednostek 75 minutowych w semestrze)
Zajęcia 2x w tygodniu po 75 minut (w godz. 15-20)
Zajęcia 1x w tygodniu (piątek) po 150 minut

Do wyboru: poniedziałki i środy, wtorki i czwartki, piątki

Nowość kursy maturalne 1x w tygodniu (wtorek) po 100 minut

Bezpłatne konsultacje dla naszych słuchaczy w poniedziałki i wtorki w godz. 15.30 - 17.30 po wcześniejszym zapisaniu się w sekretariacie szkoły.


Kursy przygotowawcze do:

  • matury (dwusemestralne)
  • FCE (jeden semestr)
  • P.CAE (jeden semestr)
  • CAE (dwa semestry)
  • CPE (dwa semestry)
Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami